14 Αυγούστου, 2024 

 

Nέα

ROYAL HUISMAN

ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΜΕΝΟ: ROYAL HUISMAN 133 ΣΟΥΡΑΜΑ ΓΟΥΟΤ ΠΡΟΣ ΠΩΛΗΣΗ

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΣΚΑΦΟΣ ROYAL HUISMAN 133 SURAMA, Έτος 1997, καινούργιο στην αγορά έτοιμο για άμεση παράδοση. Τοποθεσία: Μπόντρουμ, Μούγλα, Τουρκία - Τιμή πώλησης: (7,587,754 δολάρια ΗΠΑ εκτιμώμενη) 6,900,000 ευρώ.

ROYAL HUISMAN

ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΜΕΝΟ: ROYAL HUISMAN 133 ΣΟΥΡΑΜΑ ΓΟΥΟΤ ΠΡΟΣ ΠΩΛΗΣΗ

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΣΚΑΦΟΣ ROYAL HUISMAN 133 SURAMA, Έτος 1997, καινούργιο στην αγορά έτοιμο για άμεση παράδοση. Τοποθεσία: Μπόντρουμ, Μούγλα, Τουρκία - Τιμή πώλησης: (7,587,754 δολάρια ΗΠΑ εκτιμώμενη) 6,900,000 ευρώ.

Το διακεκριμένο κρουαζιερόπλοιο "SURAMA" Royal Huisman 1997'133" του 7 είναι τώρα διαθέσιμο προς πώληση στην Αλικαρνασσό, Μούγλα, Τουρκία, με πρόσφατα μειωμένη τιμή πώλησης 6,900,000 ευρώ. Αρχικά, η τιμή του ήταν 7,900,000 ευρώ, και αυτή η σημαντική μείωση της τιμής αποτελεί μια σπάνια ευκαιρία για την απόκτηση ενός σχολαστικά συντηρημένου και περιζήτητου γιοτ. Με τον σχεδιασμό του ως γενεαλογικό δέντρο και την εξαιρετική του κατάσταση, το SURAMA είναι έτοιμο τόσο για ήρεμες κρουαζιέρες όσο και για ανταγωνιστικούς αγώνες.

ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΙΑ
ROYAL HUISMAN 133 SURAMA YACHT ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Ανώτερη Κατασκευή και Αναβαθμίσεις

Κατασκευασμένο από το φημισμένο ολλανδικό ναυπηγείο Royal Huisman, το SURAMA σχεδιάστηκε ως ένα κρουαζιερόπλοιο παγκόσμιας κλάσης ικανό να αντιμετωπίσει τους πιο απομακρυσμένους προορισμούς. Το μήκος του γιοτ, μήκους 40.7 μέτρων (133.5 πόδια), και το αλουμινένιο κύτος με πιστοποίηση Lloyd's εξασφαλίζουν εξαιρετική απόδοση και ανθεκτικότητα. Από την παράδοσή του το 1997, δεν έχουν γίνει καμία δαπάνη για τη συντήρηση και την αναβάθμιση του σκάφους. Αξιοσημείωτες αναβαθμίσεις περιλαμβάνουν μια ολοκληρωμένη ανακαίνιση στο Royal Huisman το 2017 και μια σχολαστική χειμερινή συντήρηση το 2018 και το 2019.

ΥΠΕΡΟΧΗ
ROYAL HUISMAN 133 SURAMA YACHT ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Αρχιτεκτονική Αριστεία

Το SURAMA διαθέτει έναν συνδυασμό ανώτερων σχεδιαστικών στοιχείων από τη ναυπηγική αρχιτεκτονική του Ted Hood, τον εξωτερικό σχεδιασμό του Fontaine και τους εσωτερικούς χώρους του 217GT Winch Design. Ένα από τα ξεχωριστά χαρακτηριστικά του είναι η καρίνα με ανυψούμενη κεντρική σανίδα, η οποία μειώνει το βύθισμα από 6.8 μέτρα (22.3 πόδια) σε 2.9 μέτρα (9.4 πόδια). Αυτός ο καινοτόμος σχεδιασμός επιτρέπει στο SURAMA να έχει πρόσβαση σε ρηχούς προορισμούς που είναι πέρα ​​από την εμβέλεια πολλών άλλων σκαφών αναψυχής, ενισχύοντας την ευελιξία και την ελκυστικότητά του.

Κομψότητα
ROYAL HUISMAN 133 SURAMA YACHT ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Κομψό και λειτουργικό εσωτερικό

Μπείτε στο SURAMA και ζήστε μια μοντέρνα, φωτεινή εσωτερική διακόσμηση, σχεδιασμένη για άνεση και χαλάρωση. Το σαλόνι στο κατάστρωμα διαθέτει παράθυρα που περιβάλλουν την τραπεζαρία και φεγγίτες που πλημμυρίζουν την άτυπη τραπεζαρία με φυσικό φως, προσφέροντας εκπληκτική θέα από τους βελούδινους καναπέδες. Το κυρίως σαλόνι, προσβάσιμο μέσω σκαλοπατιών, περιλαμβάνει έναν ευρύχωρο ημικυκλικό χώρο καθιστικού, τηλεόραση στα αριστερά και μια άτυπη τραπεζαρία στα δεξιά, παρέχοντας άφθονο χώρο για χαλάρωση στους επισκέπτες.

ΔΙΑΣΤΗΜΑ
ROYAL HUISMAN 133 SURAMA YACHT ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Ευέλικτοι εξωτερικοί χώροι

Το πρυμναίο πιλοτήριο του SURAMA προσφέρει ευελιξία για δείπνο ή χαλάρωση σε εξωτερικό χώρο, με ένα τραπέζι που μπορεί να αναδιπλωθεί για να δημιουργήσει μια πλατφόρμα ηλιοθεραπείας. Το γιοτ διαθέτει επίσης επιπλέον εξωτερικούς χώρους καθισμάτων και τραπεζαρίας που βρίσκονται ανάμεσα στους διπλούς σταθμούς πηδαλίου και την flybridge. Ένα φαρδύ bimini παρέχει σκιά και άνεση, ενώ ένα κεντρικό τμήμα του πρυμναίου καταστρώματος αναδιπλώνεται για να δημιουργήσει μια πλατφόρμα κολύμβησης για εύκολη πρόσβαση στο νερό.

LUXURY
ROYAL HUISMAN 133 SURAMA YACHT ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Πολυτελής Διαμονή

Το γιοτ μπορεί να φιλοξενήσει έως οκτώ άτομα σε τρεις άρτια εξοπλισμένες καμπίνες. Η σουίτα του ιδιοκτήτη σε δύο επίπεδα, που βρίσκεται στην πρύμνη, περιλαμβάνει έναν καμπυλωτό καναπέ, ιδιωτικό μπάνιο και ιδιωτική πρόσβαση στο πιλοτήριο. Δύο μονές καμπίνες, η καθεμία με κουκέτα και ιδιωτικό μπάνιο, βρίσκονται στη μέση του πλοίου. Όλες οι καμπίνες ανοίγουν σε ένα κεντρικό λόμπι, εξασφαλίζοντας εύκολη πρόσβαση και μια συνεκτική διάταξη.

POWER
ROYAL HUISMAN 133 SURAMA YACHT ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Απόδοση και Ισχύς

Το SURAMA τροφοδοτείται από δύο κινητήρες Mercedes 570hp, προσφέροντας ταχύτητα πλεύσης 10 κόμβων και μέγιστη ταχύτητα 12 κόμβων. Με εμβέλεια έως και 4,305 ναυτικά μίλια, αυτό το γιοτ είναι ιδανικό για μεγάλα ταξίδια και εκτεταμένες κρουαζιέρες. Η ισχυρή του απόδοση και η εντυπωσιακή του εμβέλεια το καθιστούν ιδανική επιλογή για περιπετειώδεις ιστιοπλόους που αναζητούν τόσο πολυτέλεια όσο και αξιοπιστία.

ROYAL HUISMAN 133 ΣΟΥΡΑΜΑ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ & ΓΚΑΛΕΡΙ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΤΩΡΑ!

ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ROYAL HUISMAN 133 SURAMA;

    Ανακαλύψτε μια εξαιρετική συλλογή μοντέλων ROYAL HUISMAN!

    ΜΑΡΚΟΥΣ ΙΑΧΤΙΝΓΚ


    ΝΤΟΥΜΠΑΙ, ΗΑΕ & ΜΕΣΗ ΑΝΑΤΟΛΗ

    Κεντρικά γραφεία Ντουμπάι:

    One Business Centre - Media One Hotel - Επίπεδο 38 - Media City - Ντουμπάι - Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα

    Τηλ: + 971-585 74 2267


    ΕΥΡΩΠΗ & ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ
    Συναντάμε τους πελάτες μας σε όλη τη Μεσόγειο — από το Μονακό και τη Γαλλική Ριβιέρα μέχρι την Ίμπιζα, τη Σαρδηνία, τις Βαλεαρίδες Νήσους και την Ελλάδα — πάντα στην τοποθεσία που προτιμάτε.

    Τηλ.: +34-61 22 88 765


    Δευτέρα - Παρασκευή, 9.00:9.00 π.μ. έως XNUMX:XNUMX μ.μ.

    Κυριακή, 9.00:1.00 π.μ. έως XNUMX:XNUMX μ.μ.


    info@marcusyachting.com - www.marcusyachting.com

    Κλείστε τώρα το αίτημά σας για ενοικίαση ναύλωσης